Zapraszamy na warsztaty językowe z Wallacem i Gromitem!

• Kiedy? – 28.12.2016 (środa): godz. 800-1500
  • Gdzie? – oczywiście w Elicie!
  • Dla kogo? – dla słuchaczy dziecięcychi młodzieżowych grup A1-B1
  • Zajęcia w dwóch blokach:
    • Blok 1: poziomy od A1 do A2
    • Blok 2: poziomy od A2do B1

Co oferujemy?

Oprócz 7 godzin ciekawie spędzonego czasu i mnóstwa zabawy zajmiemy się przede wszystkim:

• Ćwiczeniem języka w praktyce – żywe, angażujące tematy, które porwą dzieci i sprawią, że nabiorą więcej pewności w posługiwaniu się językiem angielskim
  • Utrwaleniem wiadomości z zakresu pierwszego trymestru na bazie materiałów autentycznych – poza podręcznikowych, bez konieczności wypełniania mnóstwa ćwiczeń
  • Poznaniem nowych strategii zapamiętywania – będą warsztaty z mind-mappingu, ćwiczenie metod skojarzeniowych i wizualizacje wielozmysłowe
  • Rozwijaniem umiejętności słuchania z użyciem autentycznych brytyjskich materiałów
  • Licznymi symulacjami i krótkimi formami teatralnymi, żeby jeszcze bardziej rozbudzić chęć mówienia
  • Grami, zarówno planszowymi, jak i multimedialnymi, na które zawsze brakuje czasu na zajęciach

W grupach młodszych skupimy się na trudnej do opanowania angielskiej wymowie i pisowni, mówieniem
po angielsku w codziennych sytuacjach i poszerzeniu zakresu słownictwa. Grupy starsze będą mogły poćwiczyć w nieszablonowy sposób czasowniki nieregularne, które kursanci określają mianem „nie-do-nauczenia” oraz te „paskudne” czasy Perfect.

A wszystko to będziemy współprowadzić razem Wallacem i Gromitem, czyli plastelinowymi bohaterami brytyjskiej animacji, która jest flagowym brytyjskim produktem. Ta Oscarowa animacja, to nie tylko wciągająca opowieść z genialnym poczuciem humoru, ale przede wszystkim źródło prawdziwego języka, który dzięki oglądaniu krótkich filmów na długo (o ile nie na zawsze!) zapadnie w pamięci uczestnikom warsztatów.

• Cena: 60 zł
  • Koniec zapisów: 16.12.2016

Aby dokonać zapisu słuchacza, należy do 16.12. wpłacić 60 zł na konto tytułem: „imię, nazwisko – warsztaty językowe”.

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONE MOŻLIWOŚCI LOKALOWE O UDZIALE
W WARSZTATACH DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!