Warsztaty „Gruffalo” (A1+)

Bohater jednej z najpiękniejszych brytyjskich animacji dla dzieci ostatnich lat powraca do Elity! Zapraszamy naszych najmłodszych kursantów z grupy A1+ na spotkanie z Gruffalo, które odbędzie się 12.01 (sobota) w godzinach 9.00-14.00. Czego możecie się spodziewać? Nauki nowego słownictwa, które pozwoli Wam opisać nie tylko zwierzęta, ale również inne bajkowe stwory. Poćwiczycie również czytanie ze zrozumieniem i nauczycie się tworzyć pytania w czasie Present Simple. Nie zabraknie oczywiście seansu w trakcie którego będziecie mogli zobaczyć przygody Gruffalo na własne oczy. Koszt warsztatów to 60 zł. Zapisać można się osobiście w biurze Elity lub telefonicznie do 10.01 (czwartek). Ilość miejsc jest ograniczona!