Kursy wakacyjne w Elicie

W tym przygotowaliśmy dla Państwa intensywne kursy wakacyjne z języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Kursy język hiszpański:
– A1 (dorośli początkujący) kurs stworzony jest z myślą o osobach, które nie miały wcześniej styczności z językiem hiszpańskim. Kurs ma charakter intensywny i praktyczny. Kładziemy nacisk przede wszystkim na komunikację i scenki rodzajowe (w hotelu, na lotnisku, w restauracji).
– A1+ / A2 (dorośli) Vuelta España. Zapraszamy w podróż po najpiękniejszych regionach Hiszpanii. Poznamy najciekawsze zabytki, tradycyjne hiszpańskie dania i kolorowe fiesty, a przy w praktyce poćwiczymy gramatykę i wzbogacimy słownictwo.
– A2 / A2+ / B1 (młodzież) W rytmie hiszpańskich i latynoskich przebojów omówimy i poćwiczymy gramatyczne czasy i zagadnienia, które zwykle sprawiają uczniom najwięcej problemów. Teorie przekujemy w praktykę w dialogach i scenkach rodzajowych, a przy okazji poznamy lepiej kulturę Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.
Kurs język angielski
Jest  przeznaczony dla słuchaczy dorosłych (poziom A1 / A1+).
Stawiamy przede wszystkim na komunikację i praktyczne wykorzystanie języka. Scenki rodzajowe (na lotnisku, w hotelu, w restauracji) i dialogi sprawią, że na kolejnych zagranicznych wakacjach bez problemu będziemy w stanie porozumieć się w większości sytuacji.
Koszt każdego kursu to 380 zł.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku (8 x 1, 5h)
Zapisać można się telefonicznie 32 241 09 07, 505 370 670 lub osobiście w biurze naszej szkoły.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku.
Zapraszamy!