Od września 2017 roku mamy w ofercie indywidualne i grupowe kursy języka hiszpańskiego. Lekcje prowadzone są w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw (Difusión, Draco) oraz różnorodne materiały dodatkowe. Na zajęciach grupowych harmonijnie rozwijamy wszystkie kompetencje językowe ze szczególnym naciskiem na  umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach (w sklepie, w restauracji, na lotnisku, etc.). W trakcie trwania kursu uczniowie mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu szeroko pojętej kultury Hiszpanii i krajów Latynoamerykańskich (film, kuchnia, zabytki, muzyka). Regularnie organizujemy dodatkowe zajęcia i warsztaty: seanse filmów hiszpańskojęzycznych, wieczory tapas, kursy wakacyjne. Kursy indywidualne dostosowane są do potrzeb i preferencji naszych kursantów.

Prowadząca: Weronika Wiórek, absolwentka filologii hiszpańskiej (specjalizacja nauczycielska) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jako stypendystka programu Erasmus, spędziła 5 wspaniałych miesięcy w słonecznej Walencji. Posiada doświadczenie w nauczaniu dorosłych, młodzieży i dzieci.