Home / O nas

Elita – profesjonalizm i pasja

Jesteśmy najstarszą szkołą językową w Chorzowie i z dumą możemy powiedzieć, że działamy nieprzerwanie już od ponad ćwierćwiecza. Choć przez ponad 20 lat mieściliśmy się w chorzowskim „Słowaku”, w 2015 roku znaleźliśmy swoją bezpieczną przystań na ul. Wolności w ścisłym centrum Chorzowa. Nasze motto, „Profesjonalnie i z Pasją”, jest naszym przewodnikiem podczas każdej lekcji.

Naszą specjalizacją jest język angielski a lektorzy, którzy współpracują z nami od lat, to wykwalifikowani nauczyciele. Ich doświadczenie, zaangażowanie i kreatywność sprawia, że słuchacze szybko zaczynają komunikować się w języku obcym, są chętni poznania nowych kultur oraz pogłębiają swoje zainteresowania.

W przypadku naszych najmłodszych słuchaczy niezwykle cenimy sobie kontakt z rodzicami, dzięki któremu dzieci czują się u nas pewnie a efekty nauki przychodzą jeszcze szybciej.

NASZE ATUTY:

• grupy do 12 osób
• 4 godziny lekcyjne tygodniowo
• 1 lekcja = 45minut
• konkurencyjne ceny
• możliwość płatności ratalnej
• zniżki rodzinne
• zniżki przy zapisach w czerwcu