” Prosta i czytelna forma zajęć, w żadnym wypadku powolna. Wysoko stawiana tu poprzeczka nie sprawia jednak wielu trudności w nauce. Szczególnie cenię sobie fakt, iż przyswajam ogromną wiedzę i widzę jej efekty. Nic bym nie zmieniła. To, że z góry narzucana jest duża ilość nauki świadczy tylko o profesjonalizmie tej szkoły.”

Kursantka grupy B1

” Zajęcia są podobne do szkolnych co nas dyscyplinuje, lecz atmosfera jest bardziej przyjazna, luźniejsza, przez co każdy bez skrępowania może ćwiczyć mówienie po angielsku. Duża ilość konkursów między grupowych także bardzo motywuje do nauki.”

Kursantka grupy B1+

” Większość rozumiałem i Pani nie przynudzała i dzięki temu, że mówiła po angielsku osłuchałem się bardziej z językiem. Szczególnie cenię to, że nauczyciel mówi po angielsku, ponieważ wtedy można osłuchać się z językiem i lepiej można zrozumieć, kiedy np. Anglik pyta Cię o coś”.

Kursant grupy A2+

” Proszę nie zmieniać nastawienia do pracy lektorów, są to ludzie, którzy uczą nas z widoczną pasją, zachęcając do odkrywania niezmierzonych tajemnic języka angielskiego. Poprzez pisemne sprawdzanie swojej wiedzy i presję pod którą zdawane są egzaminy możemy utrwalać gramatykę i zapamiętywać słówka na długo”.

Kursant grupy B1+

” Na zajęciach posługujemy się głównie angielskim dzięki czemu zaczynamy myśleć po angielsku.”

Kursantka grupy A2+/B1

” Najbardziej podobało mi się, że Pani nie podawała od razu odpowiedzi i zmuszała uczniów do myślenia”.

Kursantka grupy A2+/B1

” Lektor indywidualnie dobierał ćwiczenia do moich możliwości, wspierał mnie wiedzą.”

Kursantka grupy B1 (dorośli)

” Szczególnie cenię sobie kurs za ilość godzin i staranność w powtarzaniu, tłumaczeniu i realizowaniu materiału oraz wspaniałą lektorkę, która pomaga nie tylko w szkole.”

Kursantka grupy B1 (dorośli)

” Podobało mi się to, że zajęcia były prostsze niż w szkole, a jednak w ciągu tego roku zdobywam o wiele więcej wiedzy niż w szkole”.

Kursantka grupy A2

” Lektor jest wesoły i umie uczyć dzieci z chęcią”.

Kursant grupy A1+

” Bardzo mi nie odpowiada, ponieważ lektor mówi po angielsku na lekcjach angielskiego”.

Kursant grupy A1+

” Uzupełniam słownictwo poznawane w szkole, a także szybciej przerabiam materiał, nie zmieniłabym formy prowadzonych zajęć.”

Kursantka grupy B1

” Najbardziej podoba mi się nawiązywanie do egzaminu, do którego się przygotowuję oraz umiejętne podnoszenie wymagań prowadzące do efektów widocznych w egzaminach trymestralnych. Szkołę cenię za poziom utrzymywany przez całość procesu nauczania, zaangażowanie prowadzącego oraz różnorodność metod wyostrzających zmysł językowy.”

Kursant grupy C1

” Zajęcia rozwijają umiejętność łączenia wielu aspektów języka w jednym zadaniu. Rzetelnie sprawdzają wiedzę, a  sposób ich prowadzenia jest bardzo interesujący, zachęcający do dalszych poszukiwań”.

Kursant grupy C1

„Indywidualne podejście do każdego, oglądanie ciekawych filmów i seriali po angielsku, gry, podążanie za podręcznikiem w ciekawy sposób i różnorodne zajęcia”.

Kursantka grupy C1