Elita Profesjonalnie i z pasją

Elita – profesjonalizm i pasja

Jesteśmy najstarszą szkołą językowa w Chorzowie i z dumą możemy powiedzieć, że działamy nieprzerwanie już od 30 lat. W 2015 roku przenieśliśmy się z chorzowskiego Słowaka do niezależnego lokum mieszczącego się przy ulicy Wolności. Nasze motto: Profesjonalnie i z Pasją towarzyszy nam podczas każdych zajęć. Wykorzystując nabyte doświadczenie w nauczaniu języków obcych potrafimy konsekwentnie realizować wyznaczone cele edukacyjne. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego i przygotowaniu naszych kursantów do uzyskania międzynarodowych certyfikatów takich jak FCE i CAE. Od roku szkolnego 2017/2018 zapraszamy również na zajęcia z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasi lektorzy to osoby z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Większość z nich współpracuje z nami od wielu lat. To ich zaangażowanie, kreatywność i energia sprawiają, że nasi uczniowie szybko zaczynają komunikować się w języku obcym, poszerzają swoje horyzonty (nie tylko językowe), są ciekawi świata i innych kultur. Bardzo cenimy sobie bezpośredni i serdeczny kontakt z kursantami, a w szczególności z rodzicami naszych najmłodszych podopiecznych. Dzięki przyjaznej atmosferze panującej w Elicie dzieci czują się u nas pewnie i bezpiecznie, co umożliwia jeszcze szybsze postępy w nauce.

Nasze atuty

grupa.png