Teraz hiszpański

Teraz hiszpański

Pierwsza połowa września już za nami. Przeznaczyliśmy ten czas na indywidualne spotkania i osobiste konsultacje związane z doborem i wyborem grup z języka angielskiego. Wiemy, że sprytny test: A, B, C, D nie zawsze wystarcza i trzeba pogadać, czasem tak od 💙
Powoli dopinamy grafik zajęć grupowych i indywidualnych z języka angielskiego.
Jednak od niedawna język angielski to nie wszystko. Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy poważnie traktują swoją miłość do języka hiszpańskiego. Dla kogo ta oferta?
– dla tych, którzy uczyli się hiszpańskiego w szkole podstawowej i nie mogą kontynuować nauki w szkole średniej;
– dla tych, którzy chcą się przygotować do egzaminów międzynarodowych DELE*
– dla tych, którzy planują zdawanie egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego;
Jesteś może jedną/jednym z „tych”? Może nawet każdym z nich😉 Jak będzie wyglądał grafik? O tym zadecydujemy wspólnie. Czekamy na Twój telefon i działamy!