polski-dla-obcokrajowcow
Oferujemy Państwu profesjonalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców w formie zajęć indywidualnych i grupowych. Jest on przeznaczony dla wszystkich osób, które aktualnie przebywają w Polsce i chcą podjąć naukę języka polskiego w celach zawodowych lub osobistych.  Podczas kursu stawiamy nacisk na zbalansowany rozwój wszystkich kompetencji językowej- czytania, pisania, słuchania i mówienia (w zależności od kompetencji i potrzeb słuchacza) z elementami wiedzy o polskiej kulturze. W trakcie lekcji wykorzystywane będą metody aktywizujące (ze szczególnym uwzględnieniem gier dydaktycznych) i technologie informacyjno-komunikacyjne. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez Annę Deptę, absolwentkę filologii polskiej (specjalizacja: nauczanie języka polskiego jako obcego), wielbicielkę książek, gier planszowych i seriali, która legitymuje się znajomością języka angielskiego na poziomie C2 (certyfikat CPE).