Kursy egzaminacyjne
Nasza szkoła od początku swojego istnienia ma na celu przygotowanie uczniów do zdawania certyfikatów językowych Cambridge. Z roku na rok coraz więcej naszych kursantów z powodzeniem podchodzi do egzaminów co niezmiernie nas cieszy.
Mamy w ofercie następujące kursy egzaminacyjne:
• FCE (Poziom B2 wg skali CEFR) First Certificate in English.
Egzamin językowy na poziomie średnio zaawansowanym wyższym. Umożliwia pracę w środowisku anglojęzycznym oraz samodzielne mieszkanie w anglojęzycznym kraju. Stanowi wiarygodne i powszechnie akceptowane potwierdzenie kompetencji językowych.
• CAE (Poziom C1 wg skali CEFR) – Certificate in Advanced English
Egzamin językowy na poziomie zaawansowanym. Potwierdza posiadanie kompetencji językowych umożliwiających studia wyższe w języku angielskim oraz aktywne uczestnictwo w konferencjach naukowych, spotkaniach biznesowych i seminariach przeprowadzanych w języku angielskim. Uznawany jest przez ponad 6000 instytucji edukacyjnych, biznesowych i rządowych.
• CPE (Poziom C2 wg skali CEFR) – Certificate of Proficiency in English
Egzamin na najwyższym poziomie zaawansowania. Umożliwia studia i pracę na najwyższym poziomie życia akademickiego lub zawodowego (studia doktoranckie). Potwierdza możliwość komunikowania się na poziomie zbliżonym do rodzimego użytkownika języka.
Nie prowadzimy kursów przygotowawczych do polskich egzaminów zewnętrznych takich jak matura czy egzamin gimnazjalny. Nasze kursy obejmują jednak zakres materiału niezbędny do ich zdania, a nasi kursanci zwykle osiągają wysokie wyniki i podchodzą do nich bez stresu.
BONIFIKATY
  • Bonifikata czerwcowa (dla osób deklarujących uczestnictwo w czerwcu) – rabat 50 zł/trymestr
  • Bonifikata rodzinna (dla osób w relacji rodzeństwo, małżeństwo, rodzic-dziecko) – rabat 50 zł/trymestr
  • Bonifikata podwójna (bonifikata czerwcowa i rodzinna łączą się w podwójną) – rabat 80 zł/trymestr