schoolmanager

Aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania oraz umożliwić bieżący dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, wszyscy nasi słuchacze mają możliwość korzystania z platformy SchoolManager dostępnej pod adresem http://schoolmanager.pl/. Można z niej pobierać materiały wysyłane przez lektorów, przejrzeć listę obecności, zajrzeć w swoje oceny oraz sprawdzić ważność i harmonogram opłat. Za pomocą systemu można także wysłać wiadomość do lektora prowadzącego zajęcia i sprawdzić plan zajęć.

Każdy słuchacz składający deklarację w biurze otrzymuje na podany przez niego adres e-mail wiadomość z systemu SchoolManager. Po kliknięciu w link aktywacyjny, ustalają Państwo swoje indywidualne hasło do konta. W przypadku, gdy ważność linku wygasła, prosimy o telefon lub mail- wyślemy link aktywacyjny ponownie.

W przypadku, gdy konto jest aktywne, e-mail jest w bazie, a hasło jest nieznane/zapomniane, należy podczas logowania na stronie głównej systemu skorzystać z opcji 'Nie pamiętasz hasła?’ w panelu logowania. Nowe hasło zostanie wysłane na podany przez Państwa adres mailowy.